Blog Sistemi

Artık Herkesin Bir Bloğu Var!

Son yıllarda internetin yaygınlaşması ile birçok internet kullanıcısı ve şirket değişik alanlardaki tecrübelerini dijital medyada yayınlamaya başladı.

Başlangıçta ücretsiz blog sitelerine yönlenen yazarlar daha sonraları wordpress, drupal gibi hazır ve ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bloglarını güncellediler.

Ancak bu gibi sistemlerin dizaynında güçlük çekilmesi, üstünde değişiklik yapılması gerçekten zor olması dolayısıyla birçok blog yazarı ya bloglarını kapadılar yada bloglarına yeterince ilgi gösteremez hale geldiler.

Kolay Kullanım - Özellikler

- Arama motorlarına uygun sayfa link ve açıklamalarınız yazınızı kaydettiğinizde otomatik olarak oluşturulur:

Web-im Blog sisteminde yazınızı yazarak kaydet tuşuna basmanız yeterlidir. Arama Motorları için gerekli olan (SEO) veriler sistem tarafından yapılandırılarak bloğunuzun arama sonuçlarında ilk sıralarda yer alabilmesine olanak tanır.

- Bloğunuza özel tanımlanmış reklam alanları mevcuttur. Bu alanlara ister kendi reklam kodunuzu isterseniz Google Adsense gibi popüler reklam kodlarını istediğiniz zamanlarda kendiniz ekleyebilirsiniz.

- Blog yazarlarının en çok karşılaştığı sorun yükledikleri resimlerin bloglarında istediği gibi durmaması, bozulmasıdır.

- Web-im Blog ile Bloğunuza yüklediğiniz her resim tasarıma uygun olarak işlenerek gösterildiği için resimlerinizde bulanıklık, kayma meydana gelmez, blog tasarımınız hiç bir zaman bozulmaz.

- Daha önce bloğunuza eklediğiniz resimler arasından arama yapabilir toplu olarak yüklediğiniz resimleri kullanabilirsiniz.

- Yazılarınızın altına kolaylıkla bilgisayarınızda bulunan dosyalarınızı ekleyebilirsiniz.

- Bloğunuza kullanıcı kaydı alabilirsiniz.

- Yorum ayarları sayesinde istediğiniz yazıları yoruma açıp kapayabilirsiniz.

Web-im Blog Sisteminde, yazılarınızın puanlaması, okunma sayıları, sınırsız kategori ekleme, etiket ekleme vb. burada yazılmayan birçok standart özellik mevcut olduğundan ayrıca burada yazılmamıştır.

Blog Sistemi Kullanım Kılavuzları Yardım Sayfasına Gözatmanızı Öneriyoruz.

Örnekler için referanslar saymamıza gözatabilir veya sitemizin blog sayfasını inceleyebilirsiniz.


Ekran Görüntüleri:

İlan Sitesi Blog - Haber:
Kişisel Blog: